Obok Wieszczyny góra śmieci w lesie, a w Rejvizie…

1

W poniedziałek 14 września Nadleśnictwo Prudnik poinformowało o stercie śmieci porzuconych w lesie obok Wieszczyny i niedaleko granicy państwa. Wyglądają na czeskie. Dzień wcześniej Czesi z Rejvizu krytykowali Polaków zaśmiecających ich okolice.

Takiej góry śmieci w naszych lasach jeszcze chyba nie było – informuje Nadleśnictwo. – W ostatni weekend przy granicy z Czechami w pobliżu Wieszczyny pojawiła się cała hałda starych mebli, sprzętu i innych materiałów. Odpady prawdopodobnie pochodzą z terenu naszych południowych sąsiadów. Jeżeli ktoś coś widział, to prosimy o informację.

Takiej góry śmieci w naszych lasach jeszcze chyba nie było. W ostatni weekend przy granicy z Czechami w pobliżu…

Opublikowany przez Nadleśnictwo Prudnik, Lasy Państwowe Poniedziałek, 14 września 2020

Dzień wcześniej na fanpage’u Facebooka dotyczącym Rejvizu Czesi opublikowali fotografie z komentarzem o polskich kierowcach parkujących niezgodnie z przepisami oraz pozostawionymi śmieciami po polskich produktach.

Bezohledné parkování mimo parkoviště, na soukromých pozemcích, poházené odpadky, lahve a plechovky od polských piv a krabky od papirosow v lese. Nezájem, že z lesa jezdí technika. Tak u nás poznáte, že rostou.

Opublikowany przez Rejvíz – bílé stopy i léto, dovolená a domorodci Niedziela, 13 września 2020

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here