Przyszło im walczyć o nieludzkiej porze

2
Prudniczanie pozyskali kolejnego Brazylijczyka (fot. MKS Pogoń Prudnik)

Nie powiodło się Pogoni w meczu wyjazdowym z Olimpią Lewin Brzeski

Prudniczanie ulegli beniaminkowi 4. ligi 0:2. Obie bramki stracili w drugiej połowie. Goście kończyli spotkanie w dziesiątkę, po tym jak drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Marcin Rudzki. Pojedynek rozgrywany był w palącym słońcu (rozpoczął się o godz. 13.00).

Tymczasem wczoraj (7.08) klub z grodu Woka dopiął formalności w sprawie transferu 25-letniego Brazylijczyka z hiszpańskim paszportem. Tym samym Valdemir Cariolano Ribeiro Junior oficjalnie dołączył do swojej nowej drużyny.

–  Prawdopodobnie jest to zawodnik o zdecydowanie najwyższych umiejętnościach z dotychczasowych, których mieliśmy u siebie z talii Ronniego (brazylijski agent piłkarski – przyp. red.) – twierdzą działacze Pogoni. – W dodatku występuje na jakże ważnej i mocno kulejącej u nas pozycji środkowego pomocnika.

Biało-niebiescy po trzech kolejkach mają na koncie punkt. W najbliższą środę (12.08) ekipę z K7 czeka kolejny mecz wyjazdowy – z OKS-em w Oleśnie. Natomiast za tydzień (15.08) do Prudnika przybędą rezerwy opolskiej Odry.

2 KOMENTARZE

  1. Pseudo działacze sprowadzają”śmieci”piłkarskie z Brazil ,które nie robią rurznicy za publiczną kase, zamiast szkolić młodzież,…potem tylko kolejny lockdown ratuje klub od spadku z tej śmiesznej ligi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here