W kijkami po epidemicznej przerwie

0

Tak prezentuje się (patrz: fotografia) najnowszy wzór koszulek zawodników nordic walking – członków Stowarzyszenia Wesoły Borsuk Team. Na materiale jest fragment panoramy Prudnika, godło Polski (sportowcy biorą udział w zawodach zagranicznych), herb Prudnika oraz logo sponsorów i mediów wspierających, w tym „Tygodnika Prudnickiego” i Portalu Informacyjnego TerazPrudnik.pl. Koszulkę prezentuje Ola Ślusarczyk.

Epidemia pokrzyżowała plany uczestnictwa teamu w zawodach, a także organizacji własnych imprez, ale wszyscy mają nadzieję, że sytuacja wróci do normy. Zresztą już to się dzieje. Jutro (11 lipca) „Borsuki” wezmą udział w zawodach Pucharu Polski NW w Polanicy-Zdroju, jako uczestnicy, a także wsparcie sędziowskie. Będzie to pierwsza rywalizacja NW po epidemicznej przerwie.

Co z imprezami w Prudniku? 24 października to wstępny termin przełożonych II Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Półmaratonie Górskim NW oraz II Rajdu Górskiego NW o Puchar Burmistrza Prudnika. Zawody ze startem i metą pod Kozią Górą odbędą się na terenie Lasu Prudnickiego i dawnego poligonu. Jest szansa, że termin zostanie przyspieszony. „Borsuki”, połamania kijów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here