Ten kandydat wygrał w naszej sondzie

5
(fot. Wikipedia - lic. CC BY-SA 4.0 / Creative Commons Attribution 2.0 Generic)

Rafał Trzaskowski okazał się bezkonkurencyjny w naszej ekspresowej, 48-godzinnej sondzie prezydenckiej na koniec kampanii wyborczej. Zdobył prawie 3/4 głosów internautów.

Na Rafała Trzaskowskiego zagłosowano 484 razy (74%), a na Andrzeja Dudę 166 (26%). W niedzielnych wyborach wynik w takich proporcjach jest nieprawdopodobny. Ostatnie sondaże ogólnopolskie dają obu kandydatom niemal równie szanse na zwycięstwo i przegraną, więc różnica najprawdopodobniej będzie niewielka.

Cisza wyborcza zaczyna się o północy z piątku na sobotę. Po tej godzinie aż do końca wyborów w niedzielę nie wolno publicznie agitować za żadnym z kandydatów, ani publikować nowych sond i sondaży wyborczych.

5 KOMENTARZE

  1. Przypominam o trwającej CISZY WYBORCZEJ. Komentarze agitujące za kandydatami lub zniechęcające do głosowania na kandydatów są usuwane.

  2. Chciałbym pochwalić redakcję TP za bezstronność w wyborach i nie nawoływanie do głosowania na danego kandydata. Wiadomo że redakcja ma swoje własne poglądy, ale nie przelewają ich w swoich artykułach. W tych czasach jest zdecydowanie za dużo politycznie usadzonych mediów, cieszę się że nasza lokalna gazeta daje dobry przykład neutralności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here