Przedszkole jak nowe

0

Zmienia się komfort pobytu dzieci i pracy nauczycieli i obsługi Publicznego Przedszkola nr 1 w Prudniku. Właśnie zakończył się remont tej placówki.

Modernizację przedszkola Gminy Prudnik zrealizowano w ramach dwóch zadań za łączną kwotę 1 181 662 zł. W ramach inwestycji m.in. wymieniono instalację c.o., instalację elektryczną. wykonano instalacje sygnalizacji pożaru, instalacje oddymiania i oświetlenia ewakuacyjnego, zmodyfikowano klatkę schodową zgodnie z przepisami p.poż, pomalowano pomieszczenia,  uzupełniono brakujące kanały wentylacji grawitacyjnej, zamontowano osłony na grzejniki, wymieniono wewnętrzną instalację wodno-kanalizacyjną i z ciepłą wodą, przebudowano i wyremontowano łazienki  toalety, wymieniono okładziny ścienne w pomieszczeniach zaplecza kuchennego, wykonano  posadzki z wykładziny PCV oraz z płytek ceramicznych w obiekcie.

Jedno z zadań zostało zrealizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019. Choć dzieci miały już okazję skorzystać z nowych sal, to oficjalne otwarcie obiektu planuje się po zakończenia stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here