Uwaga!!! Utrudnienia na obwodnicy Prudnika

6

Dzisiaj (14 stycznia), po godzinie 11.30 dyżurny policji w Prudniku otrzymał informacje o awarii cysterny przed rondem na drodze krajowej nr 41a. Jak ustalili policjanci doszło do usterki układu elektrycznego. Pojazd nie przewozi niebezpiecznych substancji.

Na miejscu pracują policjanci oraz służby drogowe. Ruch odbywa się wahadłowo.

Apelujemy o zachowanie ostrożności.


[AKTUALIZACJA, 14.01.2020, 13:00] Awaria została usunięta. Przejazd przez skrzyżowanie odbywa się bez przeszkód.

6 KOMENTARZE

  1. Do Jasnej choinki…. Przestańcie palić śmiećmi w naszym mieście…. Szczególnie mowa o domkach kopcących NA NAJWIĘKSZYM osiedlu. LUDZIE NIE DA SIĘ W MIESZKANIACH W BLOKACH ODDYCHAĆ SZCZEGÓLNIE, ŻE DOMKI SĄSIADUJĄ Z BLOKAMI. CO WY WYRABIACIE! PANIE BURMISTRZU PROSZĘ ZLECIĆ KONTROLĘ!!!

  2. W PRLu gdzie była bieda nie było takiego smrodu a powietrze było czystrze. Prawda jest taka, że nie ma co się robić w domkach ze śmiećmi TO JE PALICIE DO JASNEJ CHOINKI…PALICIE BUTELKI, PLASTIKI, FARBOWANE PAPIEROPODOBNE GAZETY….NIE POTRAFICIE NAWET W PIECACH ROZPALIĆ!!! PROSZĘ IM NAKŁADAĆ KOSMICZNE KARY I KARAĆ, KARAĆ ZA ZEMSTĘ NA WŁASNYM I INNYCH ZDROWIU!!!

  3. Straz Miejska nic nie zrobi bo pewnie mysla po sie narazac mieszkancom. do emeryturki juz niedaleko. pewnie sie boja….. czy ktos widzial straz miejska po 15 na miescie ? bo ja nigdy . urzad zamkniety to i straz zamknieta . w ogole po co ta straz miejska jest ? ZLIKWIDOWAC ! a nie utrzymywac […]. ciezko zajechac jak sie widzi straszny dym z komina….. w innych miastach dzialaja i nakladaja odpowiednie mandaty lub kieruja sprawy do sadu. ale prudnik od zawsze byl do tylu …..

  4. Podnieść opłaty na wszystko: woda , śmieci, parkingi… Pieniądze przeznaczyć na wakaty w straży miejskiej. Dawać nagrody i premie. Niech pracują 24h.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here