Wydawnicza niespodzianka! Książka z gatunku sensacji o Prudniku

0
Barbara Sośnica-Czekała (fot. Wydawnictwo Fabuła Fraza)

Prawdziwie przedświąteczną niespodziankę sprawiła prudniczanom (i nie tylko im) Barbara Sośnica-Czekała oraz Wydawnictwo Fabuła Fraza w Warszawie. W druku ukazała się książka z gatunku sensacji (kryminał), której akcja osadzona jest w Prudniku!

Obszerny wywiad z autorką znajdziecie w wydaniu „Tygodnika Prudnickiego”, które dziś ukazało się w sprzedaż (nr 49 z 4 grudnia).

– Jest taki stary piękny dom w Prudniku – opowiada autorka książki. – Stoi przy mojej odwiecznej trasie rowerowej. Zawsze mi się podobał, taki tonący w zieleni, zdobny w wieżyczki, werandy, wykusze. Nazywałam go sobie sielskim zakątkiem. Zawsze rozpalał mi wyobraźnię. Szczęśliwie nigdy w nim nie byłam, mogłam więc puścić wodze swojej wyobraźni i stworzyć sielski zakątek na nowomówi autorka o genezie powstania utworu.  W opowieści, świat ludzi przenika się ze światem rzeczy. Dziennikarska ciekawość bohaterki wygrywa (wielokrotnie) ze zdrowym rozsądkiem.

Wywiad dostępny jest w wersji papierowej gazety oraz jako e-wydanie: http://www.e-kiosk.pl/numer,325255,tygodnik_prudnicki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here