Po ośmiu dniach kolejny wypadek w tym samym miejscu

2

Wystarczyło osiem dni przerwy, by na skrzyżowaniu ul. Prężyńskiej z obwodnicą Prudnika (DK nr 41) doszło do kolejnego wypadku.

Do zdarzenia z udziałem dwóch samochodów: audi A4 i toyota yaris doszło około godz. 14.30. W pierwszym z pojazdów doszło do zniszczenia boku, natomiast toyota uderzyła czołowo w przydrożną barierkę energochłonną.

Jak informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Prudniku asp. Andrzej Spyrka kierująca audi wymusiła pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym samochodzie marki Toyota. W audi nie było pasażerów, natomiast w toyocie jechały łącznie trzy osoby. Obie kierujące były trzeźwe.

Do poszkodowanych uczestników wypadku skierowano dwa pojazdów służb medycznych. Wszyscy zostali skierowani do szpitala na obserwację. Teren zabezpieczała straż pożarna i policja.

W tej chwili droga jest w przejezdna w każdym kierunku.

Kolejny wypadek na feralnym skrzyżowaniu

2 KOMENTARZE

  1. ….bo tam miało być duże rondo …… Ale fakt przyglupow tam nie brakuje. Wyprzedzają na martwym polu, na podwójnej ciaglej w dodatku mało kto zatrzymuje się przed znakiem STOP. Z kolei rondo rozwiązało by te problemy … w dodatku trochę by wychamowalo tych co jada tam 140km/h….. a tych co przekraczaja predkosc też nie brakuje…. i tych co wymuszaja pierwszeństwo też.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here