Jestem przygotowana i czuję się osobą odpowiednią

0
Katarzyna Czochara (fot. Damian Wicher)

Katarzyna Czochara podsumowała dziś kampanię wyborczą do Parlamentu Europejskiego

Uważam, że jestem przygotowana do pełnienia tej funkcji (eurodeputowanej – przyp. red.). Przez wiele lat zajmowałam się środkami unijnymi w ramach programu PROW, rozpatrywałam również wnioski. Znam biegle język niemiecki. Doświadczenie zdobyte w sejmie także pozwala mi czuć się osobą odpowiednią na to stanowisko – stwierdziła podczas spotkania z mediami.

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości odbyła kilkadziesiąt spotkań z mieszkańcami okręgu dolnośląsko-opolskiego.
– Był to dla mnie wyjątkowy czas. Rozmawiałam również na tematy dotyczące problemów lokalnych, ludzkich i w miarę możliwości rozwiązywałam te problemy.

Katarzyna Czochara opowiada się za reformą unii tak, aby wszystkie kraje członkowskie były traktowane równo i w której szanuje się odrębną kulturę, tradycję czy wiarę.
– I która wie, jak wygląda rodzina. Że jest to związek kobiety, mężczyzny i dzieci – dodaje parlamentarzystka. – Jako przedstawicielka wsi, jedyna na naszej liście, będę też w dużym stopniu zabiegać o polską wieś, ażeby nasi rolnicy nie musieli spoglądać z nutą zazdrości na rolników z krajów starej unii.

Kończąc konferencję, posłanka złożyła życzenia wszystkim mamom z okazji zbliżającego się święta, które wypada dokładnie w dniu wyborów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here