Zawody pływackie w „Sójce”

3

III Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Prudnika już na nowym obiekcie kompleksu „Sójka”. Termin: 2 grudnia, niedziela, godz. 11.00. Zaprasza Krzysztof Kasprzyszyn ze Szkoły Pływania „Delfin”. Wydarzenie współorganizuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Prudniku. Zobacz: regulamin zawodów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak było w 2017 roku

3 KOMENTARZE

  1. Zmagania pływaków odbędą się 2 grudnia (niedziela) o godz. 11:00 w pływalni „Sójka” w Prudniku, ul. Podgórna a wszystkich gości chcących obejrzeć zawody zapraszamy w tą niską temperaturę przed wielkie okno basenu … a niech sobie postoją na mrozie.Jest jeszcze alternatywa … Szanowni Państwo … nie zapomnijcie wziąć krzesełek takich mobilnych albo takich krzesełek na ryby … ciepłych czapek i zimowej odzieży… przed basenem naprawdę jest dużo miejsca a zawsze można się rozłożyć z krzesełkiem na parkingu….. no bo poco dwa rzędy widowni było budować …. przecież u nas w Prudniku NIC NIE może być normalnie!

  2. Widzę, że na prudnickim basenie oklejono szyby na żądanie emerytek i Pań. Burki sobie załóżcie! a jak tak bardzo się wstydzicie to na basen proszę nie chodzić. Oczywiście, że można było trochę szyby przysłonić ale nie w taki sposób robiąc z szyby mleko. Takie cuda tylko w Prudniku, na żadnym innym tego typu basenie czegoś takiego nie widziałem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here