Nagroda za pomoc w schwytaniu sprawcy kradzieży

2
(fot. Andrzej Dereń)

W Internecie opublikowana została informacja na temat kradzieży towaru ze sklepu, jakiej dokonano w nocy z 19 na 20 listopada przy ul. Sobieskiego w Prudniku. Właściciel sklepu obiecuje nagrodę za pomoc w schwytaniu sprawców.

W nocy około godziny 3.00, z 19 na 20 listopada, przy ulicy Sobieskiego 24 w Prudniku, nieznana osoba/osoby dokonały kradzieży w ten sposób, że wybiły witryny sklepowe przy użyciu kamienia w dwóch sąsiadujących lokalach, przywłaszczając sobie przedmioty – złotopodobne oraz złote w postaci (łańcuszków, obrączek oraz bransoletek), a następnie oddaliły się z miejsca zdarzenia w nieznanym kierunku – czytamy. – Uprzejma prośba do osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące tego zdarzenia, bądź spotkali się z podejrzaną próbą sprzedaży biżuterii o kontakt ze mną albo jednostką lokalnej policji. Dla osób, których informację pomogą w schwytaniu sprawcy/ców bądź odzyskania biżuterii przewidziana jest nagroda.

2 KOMENTARZE

  1. A co ludzie mogli widziec skoro to byla noc, przeciez w prudniku wieczorem to nikogo nie ma na ulicy, kolejny problem taki sklep z „bizuteria” a nie byl nalezycie zabezpieczony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here