Polska rodziną silna

1

Takie było tegoroczne hasło odbywającego się w ponad sześćdziesięciu miastach Polski Marszu dla Życia i Rodziny. Jeden z nich zorganizowany został w Prudniku (10 czerwca)

Uczestnicy akcji, poprzez udział, deklarują publicznie poparcie dla poglądów związanych z tradycyjnym modelem rodziny, jako związku kobiety i mężczyzny oraz ochrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

– To jest demonstracja naszych poglądów – mówi dla „TP” uczestnik wydarzenia senator Jerzy Czerwiński. – Większość naszego społeczeństwa szanuje rodzinę, chce żyć w rodzinie i chce mieć liczne rodziny, tylko czasami im się w tym (…)

Artykuł w całości dostępny będzie w „Tygodniku Prudnickim” w wydaniu z 13.06.2018

1 KOMENTARZ

  1. akurat księża i zakonnice to eksperci od rodziny ,co po urodzeniu ,stosunek kleru do niepełnosprawnych ,bronią życia poczętego a po urodzeniu radżcie sobie sami ,proszę porozmawiać z rodzicami niepełnosprawnych jak traktowane są ich dzieci przez księży bo ja pamiętam bierzmowanie mojego syna i chamskie zachowanie księdza chociaż chłopak był po cieżkiej operacji kręgosłupa kazano mu stać całą msze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here