Portal informacyjny TERAZ PRUDNIK

0

Oddajemy w Wasze ręce portal informacyjny Teraz Prudnik (www.terazprudnik.pl).

Celem stworzenia terazprudnik.pl jest komfort użytkownika i szybkość przekazywania aktualności. Chcemy, aby portal pełnił funkcję agregatu do zbierania informacji, dlatego wśród jego źródeł, poza „Tygodnikiem Prudnickim”, znajdą się inne media traktujące o naszym regionie, media społecznościowe a także Wy – przygotowaliśmy  specjalny dział na Wasze sygnały (Teraz24) i nadal z niecierpliwością na nie czekamy. Nowością będą lokalne informacje zza przylegających do naszego regionu gmin czeskich.

Zasięg tematyczny portalu obejmuje szeroko pojętą ziemię prudnicką – gminy powiatu prudnickiego, gminy przyległe oraz naturalnie związane z Prudnikiem Góry Opawskie. Zdajemy sobie przy tym sprawę, że szukając informacji o ziemi prudnickiej, zwykle nie jesteście zainteresowani wieściami ze stolic sąsiednich powiatu (te mają swoje media), dlatego nie będziemy „spamować” wiadomościami z miast „obcych”.

Choć dziś jest oficjalnie pierwszy dzień funkcjonowania Teraz Prudnik, to przez ostatnie miesiące nie próżnowaliśmy i w archiwum portalu znajdziecie już blisko 500 tekstów i tekścików pogrupowanych w kategorie tematyczne i geograficzne.

To nie pierwszy krok naszej redakcji w cyfrowym kierunku. Przypominamy, że od kilku lat „Tygodnik Prudnicki” w formie e-wydania możecie kupić za pomocą kilku kliknięć, a w tym roku uruchomiliśmy usługę przyjmowania ogłoszeń drobnych za pomocą SMS. Wcześniej również zdigitalizowaliśmy całe redakcyjne archiwum, dzięki czemu wszystkie wydania „TP” do roku 2014 włącznie przeglądać można bez opłat na stronie Śląskiej Biblioteki Cyfrowej.

Nowy portal unifikujemy z fanpage’em „Tygodnika Prudnickiego” na Facebooku, jedną z najpopularniejszych stron społecznościowych wśród mediów w województwie opolskim i lider w powiatach południa Opolszczyzny (ponad 11 000 fanów).

PRZEWODNIK PO TERAZPRUDNIK


Główne menu – tutaj znajdziesz rozwijane menu z tematami i kategoriami, które Ciebie zainteresują.

 

 


Pilne! – dział u góry portalu z najważniejszymi i najciekawszymi informacjami z ostatnich dni. Teraz na pewno ich nie przegapisz!

 


Gminy – pogrupowane wiadomości z każdej gminy. Przejrzyście i w jednym miejscu.

 

 

 


Gospodarka – najnowsze informacje dotyczące lokalnego biznesu. Zmiany właścicielskie, sytuacja na rynku pracy, inwestycje mające znaczenie dla gospodarki – o tym informujemy.

 

 


Polityka – nie ważne jaka opcja polityczna. Prezentujemy stanowiska tych, którzy tworzą lokalną politykę, jak i tych, którzy mają aspiracje być kimś w tym środowisku.

 

 

 


Sport – podzielony na dyscypliny, źródło aktualnych wiadomości, dotyczących naszych lokalnych sportowców.

 

 

 

 


Teraz24 – dział naszych Czytelników i Użytkowników. Uczestniczyłeś w ciekawym wydarzeniu, byłeś świadkiem wypadku, chciałbyś podzielić się ważną informacją? Ten dział jest właśnie dla Ciebie.

 

 


Galeria fotografii – zdjęcia z najciekawszych wydarzeń. Warto obejrzeć!

 

 

 


Super foto – najlepsze z najlepszych. Fotografie, które robią wrażenie, również Wasze.

 

 

 


TV Tygodnik Prudnicki – filmy i filmiki, również Wasze.

 

 

 

 

 


Czeskie pogranicze – wszystko o tym, co się dzieje u naszych południowych sąsiadów. Nowe atrakcje turystyczne, polityka, inwestycje, najciekawsze imprezy – o tym dowiecie się z naszego portalu.

 

 


Historia – nowocześnie zaprezentowane artykuły historyczne dotyczące lokalnych dziejów.

 

 

 


Kultura – nie tylko sensacjami człowiek żyje. U nas dowiesz się o wystawach, spektaklach teatralnych, koncertach i nowościach w kinie.

 

 

 


Góry Opawskie – zainteresowany tym, co się dzieje w Górach Opawskich? Zajrzyj do tego działu.

 

 

 


Patronaty – plakaty i zapowiedzi imprez, którym patronują „Tygodnik Prudnicki” i portal informacyjny „Teraz Prudnik”. Chcesz by plakat Twojej imprezy znalazł się w naszych mediach? Skontaktuj się z nami.


Pogoda – taki drobiazg, a cieszy. Prognoza obejmuje pięć kolejnych dni.

 

 

 

 

 


Nagrody, wyróżnienia, podziękowania – tu się chwalimy. 🙂

 

 

 


MOBILNY PORTAL – nasz portal jest w pełni kompatybilny z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi na urządzeniach mobilnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here