Wieża Woka – Firma Roku 2019 – kandydatury i bieżące wyniki głosowania

UWAGA – prezentowane powyżej wyniki dotyczą wyłącznie głosowania przez SMS, po zakończeniu głosowania doliczone zostaną również głosy oddane za pomocą kuponów.

WWF.1 Galant Prudnik
To jedna z najstarszych prywatnych firm w Prudniku (od 1989 r.). Zajmuje się produkcją i sprzedażą różnego rodzaju zabudowy meblarskiej do mieszkań, domów oraz firm i instytucji. Zakład może poszczycić się „ogromnym doświadczeniem, które pomaga nam obecnie przy projektowaniu solidnych oraz wysokiej jakości zastawów mebli na wymiar zarówno do kuchni, salonu, sypialni jak i przedpokoju”.

WWF.2 Zakład fryzjerski Henryka Larysza w Głogówku
Henryk Larysz jest legendą miasta. Znają go tu wszyscy i mało kto nie miał okazji siedzieć na fotelu jego zakładu. W swoim fachu wykształcił ponad 200 praktykantów. Jako fryzjer pracuje od… 1949 roku!

WWF.3 Ta-Bet Ismela Tarkiewicz Prudnik
Mająca swoją główną siedzibę przy ul. Legionów firma świadczy usługi w zakresie przemysłowej obróbki betonu na terenie całego świata, m.in. realizowana zlecenie na granicy między Chinami a Kazachstanem! Zakład prowadzi działalność wysoce specjalistyczną wymagającą użycia niespotykanych nigdzie indziej w kraju maszyn. W firmie pracuje prawie 30 osób.