Wieża Woka – Firma Roku 2018 – kandydatury i bieżące wyniki głosowania

UWAGA – prezentowane powyżej wyniki dotyczą wyłącznie głosowania przez SMS, po zakończeniu głosowania doliczone zostaną również głosy oddane za pomocą kuponów.

WWF.1 Sieć sklepów Carmen
25 lat temu Joanna i Józef Chudy wybudowali i otworzyli swój pierwszy sklep na Jasionowym Wzgórzu. Dwa lata później wybudowali sklep wielobranżowy z chemią i produktami do domu. Od tamtego czasu Carmen przekształciła się w sieć sklepów, działających na terenie Prudnika, w okolicznych wsiach oraz w Głuchołazach. Firma pokazuje, że z powodzeniem można sobie radzić na trudnym rynku z tanimi dyskontami. Carmen bierze również udział w akcjach charytatywnych.

WWF.2 Bar „Domowe Smaki” – Prudnik
W tym roku Bar „Domowe Smaki” z Prudnika obchodzi swoje trzecie urodziny. Firma potrafiła znaleźć niszę na gastronomicznym rynku miasta, oferując tanie, a zarazem smaczne dania barowe, świadczy również usługi cateringowe. Wyróżnia ją forma prowadzenia działalności – jest bowiem spółdzielnią socjalną. Zatrudnia osoby zagrożone wykluczeniem zawodowym i przywraca na rynek pracy długotrwale bezrobotnych.

WWF.3 Kris Mebel – Prudnik
Zaczynali jako niewielka firma handlująca akcesoriami meblowymi. Dziś są znanymi na rynku europejskim producentem wykorzystującym technologię Glass Protecion 4.1 (grafika ze szkłem). Ich produkty trafiają do takich krajów jak: Czechy, Słowacja, Niemcy, Francja, Włochy, Wielka Brytania, Hiszpania oraz państwa skandynawskie. Firma współpracuje również z krajowymi producentami meblowymi oraz zakładami stolarskimi.

WWF.4 Hotel Salve – Głogówek
To jedna z hotelowych wizytówek ziemi prudnickiej. Mieszczący się w XIX-wiecznej, rozbudowanej rezydencji prywatny punkt noclegowy świadczy usługi na najwyższym poziomie. W hotelu działa również restauracja, serwująca kuchnię śląską. Obiekt jest też miejscem organizacji wydarzeń kulturalnych – promocji książek i koncertów.

Wieża Woka 2018 | Człowiek Roku – sylwetki i wyniki | Firma Roku – kandydatury i wyniki | Wydarzenie Roku – kandydatury i wyniki | Zasady Plebiscytu | Regulamin Plebiscytu | Laureaci Wieży Woka 1996-2017