Reklama prasowa

„Tygodnik Prudnicki” to największy tytuł lokalny w regionie. Miesięcznie do rąk naszych Czytelników naszej gazety trafia kilkanaście tysięcy egzemplarzy gazety o objętości minimum 32 stron. Dzięki dogodnemu podziałowi stron na grupy cenowe, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie reklamowe na każdą kieszeń.

Gazeta ukazuje się w każdą środę w nakładzie 3100 egzemplarzy w gminach: Prudnik, Biała, Głogówek i Lubrza (powiat prudnicki), Walce i Strzeleczki (powiat krapkowicki) oraz Korfantów (powiat nyski). Łącznie na terenie sprzedaży gazety mieszka blisko 60 tysięcy ludzi. Kolportaż prowadzimy za pośrednictwem przeszło 100 punktów, częściowo samodzielnie, a częściowo – z pomocą Ruchu i Kolportera.

Jako wydawnictwo posiadamy również doświadczenie w produkcji i kolportażu prasy bezpłatnej. Oferujemy przygotowanie całego wydania bezpłatnej gazety, zawierającej treści Klienta lub uzupełnione o tresci redakcyjne i kolportaż wydawnictwa we wskazanym miejscu lub czasie.

Szczegóły – rozmiary, wymagania techniczne, ceny – zawarte są w cenniku. Niezależnie od niego, zawsze warto skontaktować się z Biurem Reklamy gazety (tel. 77 436 28 77, e-mail: reklama@tygodnikprudnicki.pl), który przedstawi najkorzystniejsze rozwiązanie w zależności od celu reklamy, branży czy zawartości ogłoszenia, a w kalkulacji uwzględni rabaty z tytułu długości emisji czy bieżących promocji.

UWAGA – projekt reklamy możemy wykonać dla Klienta bezpłatnie – na podstawie przekazanych materiałów lub wytycznych.


(kliknij aby powiększyć)