Plebiscyt Sportowy 2020

Jak co roku, zapraszamy do wspólnej zabawy mającej na celu wyłonienie najpopularniejszego sportowca, sportowca-juniora, trenera oraz działacza sportowego na Ziemi Prudnickiej w ubiegłym roku.

Plebiscyt podzielony jest na 3 etapy. W pierwszym prosiliśmy Was o dowolne wskazywanie kandydatów w każdej z kategorii wyłącznie na kuponach z gazety. W kolejnych wracamy do formatu z poprzednich lat: głosować na zamknięte listy kandydatów będziecie mogli za pośrednictwem SMS i kuponów z gazety. W II etapie głosowanie potrwa od 27 stycznia do południa 12 lutego. Wyniki zostaną ogłoszone 17 lutego, do III etapu awansuje po trzech kandydatów w każdej kategorii i wtedy też rozpocznie się głosowanie w III etapie (17.02 do południa 26 lutego). Zwycięzcami zostaną kandydaci, którzy zgromadzą najwięcej głosów łącznie w I, II i III etapie.

W każdym z etapów głosują Czytelnicy za pomocą dwóch metod: kuponów wyciętych z gazety oraz SMS-ów. Kupony drukowane będą we wszystkich wydaniach gazety w trakcie plebiscytu. Numer telefonu i treści SMS-ów przypisane do każdego z kandydatów, jak również bieżące wyniki głosowania (tylko z SMS), znajdziecie na podstronie każdej z kategorii.

Regulamin plebiscytu dostępny jest tutaj.

Zapraszamy do zabawy!