Plebiscyt Sportowy 2021

Jak co roku, zapraszamy do wspólnej zabawy mającej na celu wyłonienie najpopularniejszego sportowca, młodego sportowca, trenera i działacza sportowego na Ziemi Prudnickiej w ubiegłym roku.

Plebiscyt podzielony jest na 3 etapy. Głosowanie w pierwszym etapie potrwa od 5 do 20 stycznia, a wyniki ogłoszone zostaną w „Tygodniku Prudnickim” i na terazprudnik.pl w dniu 26 stycznia. Do kolejnego etapu w każdej kategorii przejdzie 10 kandydatów z największą liczbą głosów. Głosowanie w etapie półfinałowym potrwa od 26 stycznia do 11 lutego (ogłoszenie wyników: 16 lutego). Głosowanie w etapie finałowym rozpocznie się 16 lutego, a zakończy 25 lutego. Zwycięzcy ogłoszeni zostaną 2 marca.

W każdym z etapów głosują Czytelnicy za pomocą dwóch metod: kuponów wyciętych z gazety oraz SMS-ów. Kupony drukowane będą we wszystkich wydaniach gazety w trakcie plebiscytu. Numer telefonu i treści SMS-ów przypisane do każdego z kandydatów, jak również bieżące wyniki głosowania (tylko z SMS), znajdziecie na podstronie każdej z kategorii.

Regulamin plebiscytu dostępny jest tutaj.

Zapraszamy do zabawy!