3.7 C
Prudnik
niedziela, 27 listopada, 2022
ogłoszenie

Ogłoszenia drobne na łamach „Tygodnika Prudnickiego” czytane są cotygodniowo przez blisko 10.000 osób na terenie powiatu prudnickiego i gmin ościennych. Ich niesłabnąca popularność dowodzi skuteczności, jak również gwarantuje wysoki poziom docieralności (np. potencjalny kupiec mieszkania niemal na pewno podczas poszukiwań będzie posiłkował się naszą gazetą ze względu na dużą liczbę ukazujących się ogłoszeń). Jednocześnie – koszt dotarcia do potencjalnego klienta jest minimalny z uwagi na niewysoką cenę.

Regulamin usługi publikacji ogłoszeń w „Tygodniku” dostępny jest tutaj (plik PDF, 32 KB).

Ogłoszenie zlecić można na trzy sposoby: osobiście, przez SMS oraz przez formularz na stronie www „Tygodnika Prudnickiego”.

NAJTANIEJ - Osobiście

Ogłoszenie drobne zlecić możesz osobiście:

  • w Prudniku w redakcji „Tygodnika Prudnickiego”
    Prudnik, ul. Kościuszki 13a
    czynne: pn-pt 8.00-16.00

Cena ogłoszenia drobnego zlecanego tradycyjnie to 0,80 zł za wyraz (1 zł za wyraz z wyróznieniem). Do każdych trzech emisji dodajemy jedną gratis. Ogłoszenia drobne do środowego wydania przyjmowane są do wtorku do godz. 11.00. W punkcie można również zamówić ogłoszenie drobne ze zdjęciem – dopłata do takiego ogłoszenia wynosi 5 zł niezależnie od liczby emisji.

najwygodniej - przez sms

  • Wyślij SMS pod numer: 7643 (koszt 7,38 zł z VAT)aby zamówić JEDNĄ emisję ogłoszenia
  • Wyślij SMS pod numer: 79567 (koszt 11,07 zł z VAT)aby zamówić DWIE emisję ogłoszenia
  • Wyślij SMS pod numer: 91909 (koszt 23,37 zł z VAT)aby zamówić PIĘĆ emisji ogłoszenia

Treść SMS powinna brzmieć: „TPR.DROBNE treść ogłoszenia”. Maksymalna długość wiadomości wraz z prefiksem – 160 znaków (należy pamiętać o nieużywaniu w wiadomości polskich znaków diakrytycznych – mogą one spowodować sztuczne wydłużenie wiadomości). W odpowiedzi prześlemy wiadomość o akceptacji ogłoszenia do druku. W środowym wydaniu ukażą się ogłoszenia zaakceptowane do wtorku, do godz. 11.00. Pełny regulamin usługi SMS dostępny jest tutaj (plik PDF, 40 KB).

Przez Internet

Ogłoszenie zamówić możesz również korzystając z aplikacji na stronie www „Tygodnika Prudnickiego”. Cena ogłoszenia zlecanego przez internet to 0,10 zł za znak (0,20 zł za znak w przypadku ogłoszenia z wyróżnienem. Płatności należy dokonać z góry na wskazane na stronie konto bankowe. W środę ukazują się w gazecie ogłoszenia, których płatności wpłynęły na konto redakcji do wtorku do godz. 12.00.