Wóz dla prudnickich strażaków i promesy dla OSP

3

W piątek (1 września) w Opolu strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Prudniku odebrali oficjalnie nowy samochód ratowniczy. Były też promesy dla dwóch jednostek OSP.

Prudnicka komenda otrzymała ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy ze zwiększonym potencjałem ratownictwa drogowego. Zakup zrealizowany został w ramach projektu „Usprawnienie systemu ratownictwa na drogach – etap V”. Choć wręczenie odbyło się we wrześniu, to nowy wóz już wcześniej pełnił służbę w powiecie prudnickim.

Obok przekazania kluczyków do pojazdów (również łodzi), wręczono także promesy na sprzętowe doposażenie. W powiecie prudnickim trafiły one do jednostek OSP w Chrzelicach i Łące Prudnickiej (łącznie w regionie opolskim dla 20. jednostek).

(fot. KW PSP Opole)

3 KOMENTARZE

  1. Szkoda tylko,że auto które ma trafić do jednej z jednostek OSP w gminie prudnik z PSP jest grabione z wyposażenia, które przyszło razem z autem…. To zwyczajne złodziejstwo demontować oryginalną zabudowę auta w które zostało wyposażone. Kto z decydentów prudnickiej jednostki na to zezwolił!!! Pełna patologia i zawiść!!!! Wstyd!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here