Ruszają zapisy na kultowy rajd z Prudnika na Pradziad!

3

Dziś w nocy ruszają zapisy na XII Rajdu Prudnik – Pradziad. Dokładnie o godz. 0:00 – 10.07.2023.

Rajd organizowany przez prudnicki Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego polega na przejściu oznakowanymi szlakami około 60-kilometrowej trasy z Prudnika na Pradziad w wyznaczonym limicie czasu. Czas pozwala na przejście rajdu w sposób turystyczny (bez konieczności biegania), ale też wycieczkowe tempo z częstymi przerwami może nie wystarczyć, by dotrzeć na szczyt Pradziada. Uczestnicy wracamy do Prudnika wynajętym autobusem, więc nie muszą martwić się o powrót. Jeśli ktoś nie dotrze do mety, to autobus zabierze te osoby z wyznaczonych punktów na trasie.

W tym roku trasa prowadzić będzie między innymi niebieskim szlakiem między Wieszczyną na Przełęczą pod Zamkową Górą, Przełęcz Mokrą, Pertovice, Solną Horę, Ostry, Vrbno pod Pradědem, Malą Hvezdę, Karlovą Studankę i Dolinę Białej Opawy.

Aby zostać uczestnikiem wyprawy należy się zapisać, a zapisy ruszają w nocy z 9 na 10 lipca 2023 (niedziela/poniedziałek), o godz. 0:00. Poprzez zapis rozumie się wpłatę wpisowego – 80 złotych – na konto organizatora. Wpłata równoznaczna jest zapoznaniem się i akceptacją regulaminu rajdu, który pobrać będzie można w linku na dole wiadomości.

W tytule przelewu trzeba podać:

  • nazwę imprezy: Rajd Prudnik – Pradziad,
  • imię i nazwisko uczestnika,
  • datę urodzenia
  • miejscowość zamieszkania (nie adres),
  • numer telefonu, który będzie używany podczas rajdu.

Data urodzenia jest potrzebna do ubezpieczenia, a dla nas będzie dodatkową daną do rajdowych statystyk.

KONTO:

  • Oddział PTTK Sudetów Wschodnich w Prudniku
  • Bank Spółdzielczy w Prudniku
  • 06 8905 0000 2000 0000 1401 0001

Na stronie rajdu organizatorzy sukcesywnie podawać będą listę zapisanych uczestników, czyli osoby, które wpłaciły wpisowe. UWAGA! WPŁATY Z DATĄ WCZEŚNIEJSZĄ, CZYLI PRZED GODZ. 0:00 10.07.2023 NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANE. Oczywiście poinformujemy również o zamknięciu zapisów. Obowiązuje limit osób zapisanych – 130.

ZOBACZ: >> REGULAMIN XII RAJDU PRUDNIK – PRADZIAD <<

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here