Zielony trawnik kontra „ściernisko”

8

Temat koszenia trawy na skwerach nie znika z publicznej dyskusji. Pojawił się on m.in. w ankiecie rozwojowej gminy Prudnik, gdzie zadano pytanie: czy w dobie problemów z zatrzymaniem wody w glebie i ochroną przed suszą powinno się zmniejszyć częstotliwość koszenia?

Na fotografii dzisiejszy obrazek z prudnickiego osiedla Jasionowe Wzgórze. Po lewej nieskoszony pas trawnika, a po prawej solidnie przycięta łąka, przypominająca ściernisko. Tymczasem mamy dopiero początek czerwca!

8 KOMENTARZE

  1. To sobie baran jeden z drugim wymyślili usprawiedliwienie na nieróbstwo. Trawa po cycki gdzie nie popatrzysz a w niej kleszcze, butelki i smieci…

    • Niech pokażą ja to będzie wyglądać w lipcu i , albo jak wygląda chodnik z Prudnika do Łąki Prudnickiej. Tą ich propaganda o kwiecistych łakach.

    • Zapomniałeś? Prudniczanie wolą parking przy kościele. Było głosowanie w budżecie obywatelskim i z tężnią wygrał parking. Jacy ludzie, takie miasto i takie pomysł.

  2. Zmienić tego prezesa spółdzielni bo za dużo wydaje na roboli którzy nic nie nie robią ,to i na koszenie pożadne bedzie z podlewaniem. Czynsze najwyższe w Prudniku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here