Zaproszenie. RozkoOldCars, czyli zlot starych pojazdów przy pałacu

0
(fot. Adam Wójcik Fotografia)

Pałac Rozkochów będzie miejscem organizacji nowej dla tego miejsca imprezy – Zlotu Starych Pojazdów RozkoOldCars. Szykuje się przyjazd kilkudziesięciu oldtimerów – samochodów oraz traktorów.

Zlot odbędzie się w niedzielę 4 czerwca i połączony będzie z Pałacowym Dniem Dziecka, a więc nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. W programie prezentacja pojazdów, przejażdżki samochodem oraz starodawnym motorowerem, muzyczny chillout z Natalią Rygiel i Waldemarem Orłowskim, dmuchańce, minikaruzela, gastronomia, w tym lody z retrowózka.

Rozpoczęcie zlotu zaplanowano o godzinie 13.00. Z kolei w sobotni wieczór (po godz. 20.00) wszyscy chętni zaproszeni są na grillowanie z muzyką przy pałacu.

Być może są jeszcze wolne miejsca dla właścicieli starych pojazdów (tel. kontaktowy – 725 303 398). Z kolei zapisy na śląski obiad w niedzielę (godz. 12.00) przyjmowane są pod numerem tel. 725 303 397.

Organizatorami wydarzenia są: Legendary OldTimer Classic, Tomala Auto Centrum w Kórnicy i Fundacja Pałacu Rozkochów – Pomiędzy. Tygodnik Prudnicki i Portal Informacyjny TerazPrudnik.pl patronują imprezom w pałacu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here