Kolczyki na prezent – co musisz wiedzieć przed zakupem, by nie popełnić gafy?

0

Twoja ukochana uwielbia błyszczeć, a biżuteria stanowi nieodłączny element każdej stylizacji? W tym przypadku wybór prezentu powinien być banalnie prosty! W rzeczywistości jednak, nawet najbardziej klasyczna biżuteria może sprawić nie lada kłopot. Dostosowanie biżuterii do wyglądu, stylu i osobowości ukochanej wymaga poznania tajemnej wiedzy odnośnie prawidłowego dopasowywania biżuterii. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o kolczyki – jeżeli nie będą one zgrywać się z kształtem twarzy danej osoby, mogą bardzo niekorzystnie wpłynąć na jej prezentację. Przybywamy z pomocą, rozwiewając wszelkie wątpliwości odnośnie wyboru!

Zależność między trójkątnym kształtem twarzy a kolczykami w kształcie koła

Złote kolczyki o opływowym kształcie to strzał w dziesiątkę dla osób, które posiadają typowe cechy dla twarzy trójkątnej: wąski podróbek i szeroko rozstawione kości policzkowe. Modele prezentowane między innymi na stronie Murrano mają opływowy kształt, dzięki któremu znacznie łagodzą ostre rysy posiadaczek trójkątnego typu twarzy.

Złote kolczyki dla okrągłej twarzy – postaw na długość!

Charakterystyczną cechą okrągłej twarzy jest niskie czoło oraz podobne proporcje w wysokości i szerokości. Kształt buzi da się jednak bardzo szybko zmienić, między innymi dzięki zastosowaniu odpowiedniej biżuterii. Jeżeli bliska ci osoba posiada piękną, okrągłą twarz, sięgnij po długie, pionowe kolczyki. Mogą być nawet do ramion! Okrągłe kształty twarzy doskonale współgrają także z kanciastymi kształtami biżuterii – trójkąty, kwadraty, nieregularne wzory…w przypadku takich rysów zdecydowanie jest w czym wybierać.

Jakie kolczyki dla kwadratowej twarzy?

Wyraźne rysy, szerokie czoło i wydatna żuchwa – to właśnie kwadratowy typ twarzy. W tym przypadku należy odłożyć na bok wszelkie geometryczne trójkąty, ostre krawędzie czy prostokąty. Czas postawić na modne, klasyczne i grube koło, a także wszelkie owale! To właśnie one są w stanie złagodzić rysy twarzy, dodając jej lekkości i pożądanej delikatności. Subtelne perełki są w tym przypadku strzałem w dziesiątkę.

Złote kolczyki dla owalnej twarzy – wachlarz możliwości!

Wysokie czoło i harmonijne proporcje twarzy, a przy tym lekko wysunięty do przodu podbródek są znakami rozpoznawczymi owalnego kształtu twarzy. Ten typ nie jest wymagający tak, jak poprzednicy – kobiety mogą pozwolić sobie na prawdziwe szaleństwo z biżuterią, bowiem praktycznie każdy element, niezależnie od swojego kształtu czy długości, będzie się świetnie prezentował! Jedyne ograniczenie może stanowić wyobraźnia, jednak złote kolczyki z oferty Murrano są dowodem na to, że opcji wyboru jest naprawdę wiele! Pozostaje ci jedynie wybrać taki kształt biżuterii, który będzie najlepiej pasował ukochanej osobie. Mając na uwadze cechy charakterystyczne każdego typu twarzy, w przyszłości nie będziesz musiał zbyt długo zastanawiać się nad tym, który rodzaj kolczyków wybrać. Szybkie rozpoznanie i odpowiedź nasunie się sama! A i ukochane osoby z twojego otoczenia będą szczęśliwe, mogąc w pełni podkreślić walory swojej indywidualnej urody. Postaw na prezenty, dzięki którym obdarowani poczują się piękni. Dodatkowym sposobem na to, by uczynić prezent bardziej wyjątkowym, jest naniesienie na pudełko osobistego grawerunku. Radość gwarantowana!

— MATERIAŁ PARTNERA —

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here