Pamiętajmy, nie bójmy się pomagać!

3
(fot. KPP Prudnik)

Młoda kobieta straciła przytomność w centrum miasta. Wszystko zadziało się na oczach prudnickich dzielnicowych, którzy natychmiast udzielili jej pomocy oraz do czasu przyjazdu pogotowia monitorowali jej stan zdrowia.

Policjanci rozpoczynając służbę nigdy nie wiedzą z jakimi sytuacjami będą się zmagać. Tak też było i tym razem. Prudniccy dzielnicowi po tym, jak zakończyli interwencję w jednym z marketów w centrum miasta, zauważyli że młoda kobieta źle się poczuła. 16-latka na oczach policjantów nagle straciła przytomność.

Dzielnicowi natychmiast udzielili jej pierwszej pomocy oraz powiadomili pogotowie ratunkowe. Młoda kobieta po chwili odzyskała świadomość. Funkcjonariusze jednak do czasu przyjazdu służb medycznych cały czas monitorowali jej stan zdrowia. Następnie16-latka trafiła pod opiekę specjalistów.

Pamiętajmy, nie bójmy się pomagać! Czasami wystarczy niewielki wysiłek z naszej strony, aby pomóc innemu człowiekowi, a nawet uratować mu życie! (źródło: KPP Prudnik)

3 KOMENTARZE

  1. To prawda nie bójmy się pomagać ale reagujmy też na każdy przejaw agresji wśród nastolatków żeby nie doszło do tak tragicznych wydarzeń znęcania się nad nastolatkami przez ich rówieśników o jakich ostatnio głośno było w Polsce ze śmiertelnym brutalnym pobiciem włącznie. Bądźmy uczuleni na każdy przejaw agresji i reagujmy nie bójmy się !!!!

    • To prawda, chyba każdy z nas miał przeżycia, kiedy to rówieśnicy okazywali okrucieństwo fizyczne lub psychiczne nie gorsze od dorosłych. Niedojrzałość nieletnich to nie tylko hasło z encyklopedii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here