38-latek zatrzymany za rozbój

4
(fot. KPP Prudnik)

Do zdarzenia doszło w niedzielę (6 listopada), przed godziną 11.00 w centrum Prudnika.

Jak ustalili interweniujący policjanci 76-latek został napadnięty przez nieznanego wówczas mężczyznę. Napastnik doprowadził pokrzywdzonego do stanu bezbronności i zabrał mu portfel, w którym znajdowały się pieniądze oraz dokumenty. Mieszkaniec Prudnika swoje straty oszacował na ponad 300 złotych.

Sprawą natychmiast zajęli się prudniccy kryminalni. Funkcjonariusze na podstawie pracy operacyjnej oraz zebranych dowodów powiązali zdarzenie z 38-letnim mieszkańcem powiatu prudnickiego. Mężczyzna już kilka godzin później został zatrzymany. Policjanci częściowo odzyskali skradzione mienie.

38-latek usłyszał zarzut rozboju. Za takie przestępstwo grozi mu teraz kara nawet do 12 lat więzienia. (źródło: KPP Prudnik)

4 KOMENTARZE

  1. No i właśnie zwalczaniem patologii w tym naszym nieszczęsnym Prudniku powinni się zająć w pierwszej kolejności władze naszego miasta i STRAŻ MIEJSKA do czego została powołana bo takich rozbojów jest niestety coraz więcej i strach chodzić po ulicach

  2. Czemu nie ujawnicie twarzy zatrzymanego? Niech kazdy sie dowie z kim ma do czynienia Rodo w tym kraju chroni… Ale bandytow i wszelkiej masci kombinatorów.

  3. I tak to leci w kółko… policja łapie, prokuratura wypuszcza i o dupe rozbić to wszystko.Tak jak gość który postrzelił tego starszego pana na Piastowskiej…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here