To już dziś!

4

Po krótkim, letnim okresie przygotowawczym, rozegraniu kilku meczów testowych, dziś wracamy do poważnego grania – informują działacze prudnickiej Pogoni.

O przygotowaniach do sezonu, kadrze, zmianach i sytuacji naszej drużyny napiszemy w tygodniu poprzedzającym nowy sezon ligowy 2022/2023 – zapowiadają. – Dziś rozpoczynamy sezon meczem w 1/32 finału Pucharu Polski, edycja 2023/24. Zwycięzca tego spotkania, awansuje do 1/16 finału, gdzie zmierzy się z zwycięzcą pary LZS Ścinawa Nyska-Korfantów – LZS Victoria Chróścice. Zwycięzcą poprzedniej edycji tych rozgrywek na szczeblu wojewódzkim jest drużyna Start Jełowa, która wkrótce już na szczeblu krajowym podejmie ekstraklasowe Zagłębie Lubin.

Dzisiejszy rywal zacny i znany nie tylko w naszym województwie, ale również w kraju. Nie tak dawno, bo w sezonie 2009/2010 z powodzeniem reprezentował nasz region na III-ligowych boiskach. Dwukrotnie wygrywał Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim w XXI wieku.

Jak zaprezentują się nasi nowi zawodnicy? Jak przygotowali się do sezonu dobrze nam wszyscy od lat w Prudniku znani piłkarze? Jakie postępy wykonała nasza młodzież, która mocno rozpycha się w pierwszej 11 zespołu? O tym wszystkim możemy przekonać się już dziś w starciu z wymagającym rywalem.

Zapraszamy na nasz stadion. Pogoda ma być już dobra o godz. 17.00, a w przerwie meczu rozlosujemy upominki. Jeszcze na tym meczu bilety będą w starej cenie. Jednak już od pierwszego ligowego meczu, nie możemy stać w tyle i nie nadążać za pędzącą inflacją. Będziemy ją mocno gonić i starać się nawet przegonić. Liczymy na Wasze wsparcie również i w tym zakresie. Do zobaczenia dziś o godz. 17.00 na K7.

(źródło: MKS Pogoń Prudnik)

4 KOMENTARZE

  1. Realistąa? Ty masz traumę chyba z dzieciństwa…. ojciec Ciebie gwałcił pod prysznicem a teraz masz zrytą psyche i wyżywasz się na forum ?

    • Pogoń przegra bo nie stać ich na wygrywanie. Nie stać ich nawet na IV ligę. Zabrakło sponsorów więc musieli oddać mecze ale zrobili to tak żeby kibice się nie kapnęli. Tak samo zrobiła koszykarska Pogoń. Prudnik to zwykłe pośmiewisko

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here