Zaproszenie: Międzynarodowy Fair Play – Turniej Piłki Nożnej i Unihokeja w Walcach

2

Za nami pełen atrakcji weekend, a my zapraszamy na kolejne wydarzenia – tym razem z ogłoszenia w Tygodniku Prudnickim – Międzynarodowy Fair Play – Turniej Piłki Nożnej i Unihokeja w Walcach, który odbędzie się w piątek, 17 czerwca.

Podczas zawodów rywalizować będą ze sobą dziecięce drużyny z Polski i Rep. Czeskiej. Planowany jest też turniej unihokeja dla dorosłych.

2 KOMENTARZE

 1. Do mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej w Prudniku.
  W dniu dzisiejszym odbyło się pierwsze zebranie grupy mieszkaniowiec na hali przy basenie , w centrum osiedla, co zapewniało kandydatom do rady nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej frekwencje , gdyż wystarczyło wyjść w majtkach z wody by oddać głos lub zrobić frekwencje. W dniu jutrzejszym jest kolejne zebranie w tej samej sali. Umożliwiło to oddanie głosów na kandydatów zamieszkałych na tym osiedlu, pozbawiając większych szans na wybór kandydatów z pozostałych osiedli Spółdzielni.
  Ten problem nie polega na możliwość zdobywania głosów, lecz pozostała cześć uprawnionych członków spółdzielni będzie pędzona w dniu 09.06.2022r. do szkoły nra3 na ul. Szkolną, gdzie dawniej dyrektorowała żona Wróblewskiego , a obecnie Światłowska członek rady, więc frekwencja będzie korzystna dla kandydatów Jesionowego i dla zarządu spółdzielni. Tu widza nieróbstwo w spółdzielni. W tej grupie przeważającą część stanowią głównie ludzie starsi, wdowy i osoby niepełnosprawne. Pomimo naszych wniosków o zorganizowanie zebrania w miejscu bliżej centrum bez skutku.
  Dlaczego tak postąpiono, oóż ze względu na kandydatów dzieci ustępujących Bazydło córka ustępującego przewodniczącego, Wlodarczyk obecny członek rady , Pawłowska obecnie w radzie, Halek z promocji Urzędu Miasta, Zub skoligacona z byłym czł. Rady.
  Walka jest o kasę, bo w zależności od funkcji, można dostać 40 lub 35 procent najniższego wynagrodzenia to dzisiaj 1204,00zł. lub 1053,50 zł. pozostałą kwotę dopłacą spółdzielcy. Namawiam wiec członków spółdzielni zwłaszcza grupy na zebranie w dniu 9 czerwca 2022r. do wzięcia udziału w tym zebraniu, pomimo bezczelności zarządu i rady zorganizowania go w tym miejscu. Dzisiaj obecnych było ok 60 osób.
  Inną ciekawą sprawa jest wyjaśnienie, dlaczego zorganizowano zebrania tylko w czterech grupach, skoro dotychczas zabrania odbywano w pięciu grupach. Ciekawe jest porównanie ilości osób uprawnionych do wyborów w poszczególnych grupach.
  Przestańmy się dać drenować z pieniędzy, idą bardzo ciężkie czasy, a w Prudniku nie ma pracy, ani żyły Złotą. Krzemowej doliny nie będzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here