Ten radiowóz może być twój

4
(fot. Damian Wicher)

Gmina Prudnik wystawiła na sprzedaż opla astrę, który służył dotąd strażnikom miejskim.

16-letni pojazd o przebiegu ok. 157 tys. km można oglądać na parkingu urzędu (w dni powszednie, w godz. 7.30-14.00) do 30 maja. Cena wywoławcza wynosi 6 tys. zł.

– W przypadku złożenia dwóch jednakowych ofert o wyborze decyduje kolejność złożenia – wyjaśnia naczelnik Gminnego Centrum Reagowania i Porządku Publicznego Mirosław Banaś.

Szczegóły przetargu można znaleźć w BIP Urzędu Miejskiego w Prudniku. Informacje na ten temat udzielane są także telefonicznie (77 406 62 43, 77 406 62 33).

4 KOMENTARZE

  1. Art. 90. § 1. [Tamowanie lub utrudnianie ruchu]
    Kto tamuje lub utrudnia ruch na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub strefie ruchu, podlega karze grzywny do 500 złotych lub karze nagany.

    Poproszę o taki mandat DLA WSZYSTKICH KTÓRZY ZROBILI SOBIE PARKING z jednego pasa ruchu NA ul. KOLEJOWEJ!!!!
    Lenie jedne, zróbcie sobie parking zbiorczy na tyłach waszych kamienic lub ruszcie te swoje 4litery i wydzielcie parking zbiorczy na jednym z ogródków działkowych.
    Ta sama sytuacja jest przy Gen. W. Andersa ( działkowcy lenie zrobili sobie parking z nowej drogi…. chcesz na działkę zaparkuj np. koło kościoła na osiedlu sójczym na parkingu zbiorczym i idź z buta ten kawałek).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here