Dominika stawiała pierwsze muzyczne kroki w Prudnickim Ośrodku Kultury

0

Dominika Sztonyk pochodzi z Prudnika. Jeszcze nie tak dawno posłuchać ją można było na scenie Prudnickiego Ośrodka Kultury, gdzie występowała w ramach Dziecięcego Studia Piosenki. Dziś nagrywa teledyski i walczy o miejsce na ogólnopolskiej liście przebojów.

Aktualnie mieszka w Toruniu, jest absolwentką Szkoły Muzycznej (klasa fletu poprzecznego). Za sobą ma warsztaty wokalne Teatru Piosenki Romana Kołakowskiego oraz ogólnopolskie warsztaty interpretacji i pisania tekstów. Śpiewa w zespole kameralnym Portamus Gaudium na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu i – mimo młodego wieku (tegoroczna maturzystka) odnosi pierwsze sukcesy – zajmując II miejsce na Opolskiej Liście Polskiej Piosenki. Jej utwór – „szczeRAdość” – znalazł się na liście PolishChart Radia Wnet.

Dominikę można wesprzeć głosując (jedna osoba tylko raz) na jej utwór. Wybieramy 5 piosenek z listy (w tym Dominiki oczywiście), po czym klikamy na przycisk „prześlij”.

>>LINK DO GŁOSOWANIA<<

Teledysk „szczeRAdość” można obejrzeć poniżej. Muzykę do utworu skomponował Anthony Little, który ma na swoim koncie współpracę z takmi gwiazdami muzyku pop jak Justin Timberlake, czy Backstreet Boys.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here