To już dziś! Madziar języczkiem u wagi

0
Poranny trening Pogoni (fot. Anna Idzi)

O godzinie 14.00 rozpocznie się mecz w Ostrowi Mazowieckiej, w którym miejscowy Sokół podejmie prudnicką Pogoń. Stawką rywalizacji (do 2 zwycięstw) jest awans do ćwierćfinału play-off 2. ligi.

Przed trzema dniami w „Obuwniku” biało-niebiescy triumfowali 107:85, prowadząc już do przerwy 62:42. Ewentualne trzecie, decydujące spotkanie odbędzie się w środę (13.04) w Prudniku. Pogoniści przebywają na Mazowszu już od wczoraj.

– Wiem, że będzie to trudne do zrobienia, ale bardzo chcielibyśmy zakończyć tę rywalizację w dwóch meczach i zyskać więcej czasu na odpoczynek – powiedział „TP” po ostatnim pojedynku trener Pogoni Tomasz Michalak.

– Pogoń rzucała na niewiarygodnej skuteczności (63 proc. z gry, 79 proc. za 2 pkt – przyp. red.) i w tym należy upatrywać przyczynę naszej wysokiej porażki. „Deski” w prudnickiej hali przyjmują wszystko, u nas będzie trochę inaczej. Daliśmy za łatwo grać pod koszem Madziarowi. Mamy jeden dzień, żeby pozmieniać pewne rzeczy, przede wszystkim w obronie – skomentował zawody trener Sokoła Antonio Daykola.

Dzisiejszy mecze będzie można śledzić na YouTube https://www.youtube.com/watch?v=ZDmF2exNeCY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here