Ręce opadają

1
(fot. Andrzej Dereń)

Na nic zdaje się likwidowanie bazgrołów wymalowywanych na murach przystanków autobusowych w Moszczance. Sołtys Mieczysław Partyczny nie ma już siły na wandala, który regularnie niszczy publiczne mienie.

W ostatnich dniach na zamalowanych wcześniej napisach, ponownie pojawiły się bazgroły. Gdyby to jeszcze były pomysłowe, artystyczne grafiki z przesłaniem… a tak są prostackie, pseudopolityczne malunki na poziomie umysłowym przedszkolaka. Do tego swoje trzy grosze dokładają pseudokibice mało znanych klubów „smarujący” po konstrukcji wiaduktu kolejowego również w Moszczance, już blisko zabudowań Pokrzywnej.

W przypadku przystanków autobusowych ich właścicielami jest Gmina Prudnik i to ona poniesie koszty ich odnowienia. Pisząc dosłownie, zapłacą mieszkańcy gminy. Dodajmy, że bazgroły dotyczą też części przystanków w Łące Prudnickiej.

1 KOMENTARZ

  1. Zamontować kamery na takich wandali nie ma innych sposobów ale jak już sie złapie to niech płacą i sami malują. Ostatnio pisano o postawieniu instalacji franciszkanów w drodze do klasztoru i takie kamery już powinny być zamontowane w pobliżu zanim wandale zniszczą i zamalują bazgrołami całą instalację

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here