Plebiscyt Sportowy „TP”: wybraliście!

0

Szymon Sobolewski (Sportowiec Roku), Dawid Marszałek (Młody Sportowiec Roku), Arkadiusz Maus (Trener Roku) i Juliusz Krawczyński (Działacz Sportowy Roku) – oto zwycięzcy Plebiscytu Sportowego 2021!

W większości kategorii losy zwycięstwa ważyły się do samego końca. Tylko w kategorii Działacz Sportowy obeszło się bez większych emocji – Juliusz Krawczyński (Smyk Prudnik) zdystansował konkurencję i prowadził od początku do końca. Długo wydawało się, że laur dla Trenera Roku przypadnie Grzegorzowi Pawłowskiemu (LKS Szonów), który od pierwszego etapu miał olbrzymią przewagę nad konkurentami, tymczasem na ostatniej prostej klasyfikację wywrócili do góry nogami sympatycy Arkadiusza Mausa (LUKS RB Głogówek). „Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta” – to przysłowie oddaje natomiast przebieg rywalizacji w kategorii Młody Sportowiec. Na braterskim pojedynku piłkarzy LZS-u Lubrza skorzystał Dawid Marszałek, karateka prudnickiego Zarzewia, choć cała trójka szła łeb w łeb aż do samego końca głosowania (na dzień przed zakończeniem – 32, 33 i 34 proc.!). Piotr Łukaszów (Rolnik Biedrzychowice) kilkakrotnie zmieniał się na pozycji lidera w kategorii Sportowiec Roku z Szymonem Sobolewskim (LZS Czyżowice) – ostatecznie z przewagą 4,5 pp. zwyciężył drugi z piłkarzy.

Laureatów uhonoruje starosta prudnicki Radosław Roszkowski, który kolejny raz sprawował patronat nad plebiscytem. Gratulując zwycięzcom i dziękując wszystkim uczestnikom, już teraz zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji Plebiscytu Sportowego „TP”!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here