Wiceminister Ociepa z burmistrzem na Grottgera

3
(fot. Gmina Prudnik)

Wiceminister obrony narodowej Marin Ociepa gości dziś w Prudniku. W ramach spotkania z burmistrzem Grzegorzem Zawiślakiem wizytowali m.in. ul. Grottgera, gdzie w ubiegłym roku zakończyła się modernizacja 200-metrowej gminnej drogi.

Inwestycja o wartości 490 tys. zł została dofinansowana ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg  w wysokości 392 tys. zł.

(fot. Gmina Prudnik)

3 KOMENTARZE

  1. Trzeba bylo przy okazji podejsc z panem ministrem do przejazdu kolejowego na ul Prezynskiej, moze MON, pozwoli na korzystanie z LK 306 Prudnik -Krapkowice szarym zjadaczom chleba!?

  2. Właśnie sobie podobnie pomyślałem, że skoro pan minister odpowiada za obronność, to zrobiłby coś w naszej okolicy ze swojej działki, bo te podpinanie się pod inwestycje z zupełnie innych dziedzin zupełnie nie pasuje. Nie wiem, jakiś regionalny magazyn OC, przenieść WKU z innego miasta, zrobić porządny poligon albo strzelnicę dla obrony terytorialnej, jakąś placówkę dla wspólnych działań wojsk trójkąta wyszehradzkiego, a u nas pasuje, bo wszędzie blisko. Albo porozmawiać z kolegą Ziobro i podjąć męską decyzję o budowie nowoczesnego więzienia w Prudniku. Ale do tego trzeba prawdziwych działań, a nie pozoracji. Takie drogi za 400 tysięcy złotych, nawet o wiele droższe, to się wszędzie robi, w każdej gminie, więc co to za wsparcie. Panie ministrze, Prudnik nic panu nie zawdzięcza i jeśli liczy pan na nasze poparcie, to niech się pan postara.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here