Sonda TerazPrudnik.pl: Jaką partię popierasz?

5

W zakończonej w sobotę (5 lutego) sondzie na Portalu Informacyjnym TerazPrudnik.pl internauci odpowiadali na pytanie: Jaki obecnie najistotniejszy problem dotyka Polski?

32 proc. odpowiedzi padło na opcję wysoka inflacja, 22 proc. na epidemię, a 19 proc. konflikty rząd z Unią Europejską. Dopiero na czwartej pozycji znalazł się kryzys na granicy polsko-białoruskiej (18 proc.). Najmniej popularne odpowiedzi to: impas w sprawie kopalni Turów (5 proc.) i zmiany klimatyczne (4 proc.).

W sondzie oddano 530 głosów. Każdy internauta mógł wybrać do trzech odpowiedzi.

Dziś rozpoczęliśmy sondę partyjną. Zapraszamy do oddania głosu! Sonda znajduje się na stronie głównej portalu.

Wyniki poprzedniej sondy znajdziesz >>TUTAJ<<

5 KOMENTARZE

  1. W tym spisie nie ma żadnej uczciwej partii. Każda partia która wygra wybory zawsze dokręci śrubę zwykłemu obywatelowi w każdej dziedzinie życia. Wszystkie partie zgotują obywatelom piekło. Jaki by nie były.

  2. Widzę że komentatorzy mają filozoficzne podejście i odkryli, że polityka jest brudna. Przecież to jest wiadome od czasów starożytnej Grecji. Polityka była, jest i będzie i należy tak wybierać, by choć przez chwilę było dobrze, aż się nie zepsuje. Bo mili państwo władza psuje, wszystkich, bez wyjątku. Im dłużej się rządzi, tym gorzej. Dlatego jest demokracja i konieczność wymiany, by choć na chwilę przewietrzyć duszny pokój Pierwszej Partii.

    • Demokracja to tragiczny twór. W demokracji dwóch alkoholików bez szkoły ma więcej do powiedzenia niż jeden uniwersytecki profesor. Czyli rządy głupców. Nawet w szkole w każdej klasie bardzo dobrych wzorowych uczniów jest kilku a tych średniaków i przeciętniaków jest dużo więcej. Jaki z tego wniosek ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here