Konkurs: Pięć kalendarzy dla Was

6

Dla czytelników „Tygodnika Prudnickiego” i Portalu Informacyjnego TerazPrudnik.pl mamy do rozdania pięć kalendarzy ściennych na 2022 roku „Prudnik to MY”.

Jak je zdobyć? Bardzo prosto. Wystarczy odwiedzić naszą redakcję z aktualnym, świątecznym wydaniem gazety (numer nie może być kupiony w redakcji!). Konkurs potrwa do chwili rozdania wszystkich kalendarzy, o czym poinformujemy w tym miejscu, aktualizując artykuł. Jeśli tej informacji nie ma, to oznacza że kalendarze wciąż czekają.

Fundatorem nagród jest wydawca kalendarza – Agencja Sportu i Promocji w Prudniku.

(fot. Andrzej Dereń)

6 KOMENTARZE

  1. Wolałbym kalendarz z bardziej oddającymi rzeczywistość zdjęciami Prudnika (np: jako martwa natura [w kategorii i realnie] fotografie beztynkowych budynków mieszkalnych których od przedwojny nikt nie tynkował a te stanowią chyba 100% w zasobach komunalnych Prudnika oraz zdjęcia pokazujących życie w mieście czyli ludzi stanowiących większość populacji miasta tj. emerytów z postawą roszczeniową i bezrobotnych pijaków z Piastowskiej) a ten to prezentuje Prudnik w fałszywym propagandowym świetle – nowoczesność, radość, zabawa, wypoczynek, rekreacja a tak naprawdę wszystko się sypie, sami mocno sfrustrowani mieszkańcy i jak żyć pytam ?

    • Popieram Ciebie Władysławie. Wydrukowali za nasze pieniądze kalendarze i rozdają między sobą. Tak jak kiedyś nadrukowali książek o Prudniku. Też się rozeszły wśród „swoich”. Mieszkańcy Prudnika dzielą się na lepszych i gorszych.

      • Ja tez popieram. Chciałabym bardzo zeby Prudnik byl miastem czystym zadbanym i pięknym ale rzeczywistoś jest niestety ponura i szkoda mi tego miasta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here