Minister edukacji i nauki odwiedzi Prudnik

4
fot. czarnek.pl

Do wizyty Przemysława Czarnka dojdzie w środę, 6 października. Polityk weźmie udział w konferencji popularnonaukowej pn. „Duchowa droga bł. Stefana Wyszyńskiego”. Początek w samo południe w Prudnickim Ośrodku Kultury i Biblioteki Publicznej. Wydarzenie zainauguruje Msza św. w kaplicy klasztornej sanktuarium św. Józefa w Prudniku-Lesie (godz. 9.00). Szczegóły na plakacie.   

4 KOMENTARZE

  1. Bardzo się cieszę, że odwiedzi Prudnik. Może w końcu dowie się o problemie Szkoły Podstawowej nr 1 w Prudniku, o tym, że dzieci klas 1-8 nie mieszczą się w jednym budynku i uraczone są kilkoma budynkami i od dekad problem nie jest uregulowany. Ja mam mu to przekazać w odpowiedni sposób czy weźmiecie się za robotę i zajmiecie się sprawa ? Kolejne pomniki budujecie!!!!!! a dzieci i nauczyciele nie mają odpowiednich warunków w tej placówce I TO OD DEKAD!!!!!!!!. TO WSTYD I KPINA!!!!!!.

  2. Jakoś się tego spodziewałem… Żaden „minister edukacji i nauki” tylko „minister Jana Pawła II i Stefana Wyszyńskiego”. Smutno myśleć że ten człowiek ma w tym kraju wpływ na cokolwiek…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here