Śmiertelny wypadek na szosie do Opola

6

Tragedia na drodze wojewódzkiej nr 414. W wyniku zderzenia dwóch samochodów trzy osoby został ranne, a jedna zmarła.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 16.30 na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej ze zjazdem w kierunku Chrzelic.

Jedna z poszkodowanych osób była reanimowana, niestety będący na miejscu lekarz stwierdził zgon – informuje portal Opolskie Ratownictwo. Na miejsce skierowano osiem zastępów straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Przyczyny wypadku ustala policja pod nadzorem prudnickiej prokuratury. Droga o godz. 18.20 nadal była zamknięta.

6 KOMENTARZE

  1. Chciałem się zapytać o co chodzi z tym politycznym zagraniem i 2 pomnikami Szozdy w Prudniku i kiedy będzie trzeci! pomnik i gdzie powstaną kolejne. Za robotę się weźcie bo galeria za chwilę będzie otwarta a infrastruktury nie ma dla pieszych, brak pasów przy rondzie Szozdy, brak chodników – nie ma jak dojść do nowo-budowanej galerii. Za budowę szkoły dla dzieci z SP1 się weźcie a nie za pomniki!!!!! bo budynek nie jest w stanie pomieścić wszystkich klas 1-8 i dzieci są podzielone na dwa budynki. A może was wszystkich należy posłać ponownie do szkoły bo nie odrobiliście lekcji!!! Za chwilę w mieście będą same pomniki i emeryci

    • Z ust mi to wyjoles, a tak w kwesti wypadku to niezle ktos poganial ( wiecej jak nakazane w tym miejscu 70 km/ h, ) a ten drugi z pod znaku STOP pewnie wymusil i stalo sie Bum!!

    • Stosunek prudnickich włodarzy do inwestycji w Lubrzy jest wszystkim znany. Zamiast współpracować to udają że problemu nie ma. Chodniki będą jak ktoś zostanie potrącony i zrobi się szum.

  2. Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny, jak i rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here