Patronat TP: Koncert / Kamil Kilian i Waldek Orłowski

0

Fundacja Pałacu Rozkochów – Pomiędzy zaprasza na kolejne wydarzenie artystyczne. Tym razem przed publicznością wystąpią – Kamil Kilian i Waldek Orłowski.

🌐 Pałac Rozkochów
🕔 sobota, 21 sierpnia, godz. 17.00

Kamil Kilian: Moje pierwsze kroki z muzyką stawiałem jako 8-letni chłopak na scenie Ośrodka Kultury w Niemodlinie, a moim pierwszym utworem, który zaśpiewałem był „Czerwony jak cegła” zespołu Dżem. potem moja kariera potoczyła się poprzez uczestnictwa w konkursach wokalnych ogólnopolskich i międzynarodowych zakończonymi nagrodami głównymi. Na większej scenie zadebiutowałem w pierwszej edycji The Voice Kids TVP2. Niedługo po programie nagrałem swój pierwszy klip „Chcę” stworzony przez czeskiego producenta Jezzpi oraz dwa nowe utwory „Sennik” oraz „Droga do marzeń” we współpracy kolejno z wytwórnią Delphy Records oraz Kamilem Koksą. W zeszłym roku zdobyłem pierwsze wyróżnienie w programie „Szansa na sukces” w odcinku poświęconym Andrzejowi Zausze. Obecnie pracuję nad nowym utworami.


Waldek Orłowski: Gitarzysta, kompozytor współpracujący ze Snem, Natalią Rygiel…

Koncert:
Duet zagra utwory znane i lubiane. Mają w swoim repertuarze między innymi utwory Dżemu, Eda Sheerana, Stinga i Lady Pank.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here