W stylu lat 20. i 30. XX wieku

2

Niecodzienne wydarzenie kulturalno-rozrywkowe odbędzie się w najbliższą niedzielę (15 sierpnia) w Białej. Miejscowy ośrodek kultury zaprasza w podróż w czasie do lat międzywojennych.

Okazją ku temu będzie zakończenie remontu pomnika poległych w I wojnie światowej mieszkańców Białej oraz oddanie do użytku nowej muszli koncertowej w Parku Miejskim.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17.00. Kwadrans później przed publicznością wystąpią m.in.: Magdalena Gnielka, Markus Gonsior oraz grupa Fermata  pod kierownictwem Anity Bąk. O godz. 18.00 rozpocznie się koncert „Cóż bez miłości wart byłby świat?” zespołu Winyl Band, a o godz. 19.30 pokaz plenerowy filmu „Pan od muzyki”.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Pozostać w pamięci pokoleń” realizowanego przez Gminę Biała i Město Albrechtice.

Warto też skorzystać z innej propozycji z Białej. W piątek (13 sierpnia) GCK w Białej organizuje pieszą wycieczkę po mieście „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Zbiórka o godz. 18.00 na parkingu przy szkole.

(fot. Andrzej Dereń)
(fot. Andrzej Dereń)

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here