Agnieszka Weryszko & Tomasz Lepczak

0

W najbliższą niedzielę, 15 sierpnia, Pałac Rozkochów zaprasza na koncert Agnieszki Weryszko i Tomasza Lepczaka. Początek o godz. 17.00. Wstęp bezpłatny.

Agnieszka Weryszko to młoda wokalistka, studentka Wydziału Jazzu w Nysie, która wcześniej kształciła się w Krakowskiej Szkole Jazzu. Jest laureatką ogólnopolskiego turnieju poezji śpiewanej. Pasjonuje się muzyką improwizowaną i spełnia się w roli nauczycielki wokalistyki. Jest artystką, która szczególną uwagę poświęca muzyce jazzowej i z tym wiąże swoją przyszłość.


Tomasz Lepczak to 21-letni gitarzysta jazzowy, student Akademii Muzycznej w Łodzi. Laureat wielu nagród i konkursów. Zakochany w muzyce Wes’a Montgomerego, inspiruje się zarówno jazzem tradycyjnym jak i nowoczesnym podejściem do muzyki.

Agnieszka i Tomek poznali się na studiach w Nysie i od tego czasu razem koncertują. Stworzyli duet oparty na przyjaźni i muzycznym dialogu co da się usłyszeć w ich muzyce. Gdy nagrają pierwszą płytę planują tournee po jazzowych zakątkach Europy.

Warto ich posłuchać w Rozkochowie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here