Miła niespodzianka

1
(fot. Prudnickie Centrum Medyczne)

Niech ten upominek będzie symbolem naszej wdzięczności i najlepszych życzeń, jakie do was wysyłamy – napisali na bilecikach wolontariusze Fundacji „Dr Clown”, działającej przy Zespole Szkół Medycznych.

Od wielu lat doktorzy klauni odwiedzają nasz szpital, prowadząc terapię śmiechem na Oddziale Pediatrycznym, tym razem sprawili miłą niespodziankę pielęgniarkom – uśmiecha się Aneta Wilk, pełnomocnik zarządu ds. rozwoju i promocji zdrowia Prudnickiego Centrum Medycznego.

Okazją do złożenia wizyty w lecznicy był przypadający na 12 maja Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. W związku z pandemią w skład delegacji weszła tylko jedna osoba – Sonia Kopa. Ale życzenia i podarki pochodziły od wszystkich wolontariuszy fundacji.

1 KOMENTARZ

  1. moze czas powiedziec stop korupcji w szpitalu Prudnickim-umieszczanie babc pracownic starostwa po znajomosci tylko dlatego aby nie placic prywatnym domom opieki-wszystko po znajomosci,labolatorium-wpadaja pielegniarki jak do cukierni-analizy robione pod stolem-,po znajomosci,na cito,moze ktos przyjrzy sie temu burdelowi i sprowadzi uczciwa komisje do zbadania nieprawidlowosci naroslych przez lata,platne usg w gabinetach szpitalnych -mozg dr,wylegala za sto zl,zrobi ci juz dzis-nie placisz to czekaj tydzien w kolejce,zawaleni robota,ciekawe ze kasa otwiera w tym szpitalu drzwi do pomocy ludziom chorym,nie dajesz w lape to zdychasz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here