[FOTO/WIDEO] [AKTUALIZACJA] Wypadek koło Rudziczki. Zmarła kobieta w ciąży

3

Około godz. 11.30 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 41 między Rudziczką a Niemysłowicami, a drogą do Ścinawy Małej, doszło do groźnego wypadku.

W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych marek citroen i volvo, poszkodowane zostały trzy osoby, w tym kobieta w ciąży. Pojazdy były na rejestracjach brzeskiej oraz rybnickiej. Rannym udzielono pomocy na miejscu oraz odwiedziono do szpitala. Jedna z osób zakleszczyła się w pojeździe.

Zdarzenie zabezpieczały zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz zastępy straży pożarnej z: Prudnika, Rudziczki i Szybowic.

[AKTUALIZACJA] Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca citroena na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z volvo.

[AKTUALIZACJA] O godz. 14.00 portal opolskie ratownictwo podał tragiczną informację: Niestety w wyniku poniesionych obrażeń w szpitalu zmarła kobieta, która była w ciąży i jej nienarodzone dziecko. Okoliczności tragedii ustala policja pod nadzorem prokuratora.

[AKTUALIZACJA] Zmarła była druhną jednostki OSP KSRG w Michałowicach (pow. brzeski). Jej koledzy – druhowie poinformowali o jej tragicznej śmierci: Dziś dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci naszej druhny Basi. W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z rodziną oraz wszystkimi bliskimi naszej koleżanki. Basia, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach!

(il. osp.pl)

3 KOMENTARZE

  1. Tak solidnie oznakowane jest to miejsca, a jednak kierowcy nadal nie zachowują tam bezpiecznej prędkości i szczególnej uwagi.

    • Kto by się tam znakami przejmował, to taka ozdoba przy drodze. Jak mawiają kierowcy, „jeżdżę szybko ale ostrożnie”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here