Reymonta prawie gotowa

4
Ulica Reymonta w Prudniku (fot. Damian Wicher)

Gmina Prudnik ogłosiła przetarg na remonty cząstkowe dróg

Roboty zostaną przeprowadzone m.in. w Moszczance i Piorunkowicach. Oferty można składać do 18 marca.

Tymczasem na ukończeniu jest przebudowa nawierzchni na ulicy Reymonta w Prudniku (osiedle Tysiąclecia). Pierwotnie inwestycję planowano zrealizować w zeszłym roku, ale wystąpił poślizg.  

– Wpływ na taki stan rzeczy miało kilka czynników, niezależnych od Gminy Prudnik – wyjaśniał w styczniu dla „TP” wiceburmistrz Jarosław Szóstka. – Początkowo remont został przełożony w oczekiwaniu na wykonanie prac na sieci gazowej, później pandemia pokrzyżowała szyki wykonawcy.

4 KOMENTARZE

  1. Brawo!! Nareszcie widać gospodarza Prudnika,który dba o poprawy dawno zapomnianych uliczek!! Dziękuję!! Oby tak dalej Panie burmistrzu!!

  2. Pewnie pan mieszka na Reymonta to pan chwali ale brud w całym Prudniku nadal jest. Ja bede chwalić burmistrza jak bedzie czysto bo to co leży na trawnikach to tragedia i nikt z władz miasta ani służb typu straż miejska nikt z tym nic nie robi, nikt sie tym nie przejmuje

  3. Wiele ulic jest gorszym stanie i osiedla są starsze niż na ul Zwycięstwa czyżby ważniejsze było kto tan mieszka?Panie burmistrzu może przed podjęciem decyzji o remoncie ulic dobrze byłoby sprawdzić stan rzeczywisty innych osiedli wybudowanych w latach 70 .Powstają nowe osiedla mają nowe ulice a inni mieszkańcy muszą ponieść konsekwencje budowy pięknych osiedli bo po ulicy gdzie mieszkają przewożone są materiały budowlane przejeżdża ciężki sprzęt. Warto warto sprawdzić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here