Uczniowie czekali na ten moment od dawna!

0

Dziś (12 marca) uczniowie Szkoły Podstawowej w Łące Prudnickiej po raz pierwszy wzięli udział w zajęciach w sali sportowej oddanego w ubiegłym roku do użytku przez Gminę Prudnik obiektu wiejskiego centrum.

Stało się! Na ten dzień czekaliśmy bardzo długo. Dziś, jako pierwsi, nasi uczniowie trenowali na oddanej niedawno do użytku sali sportowej w Łące Prudnickiej. Chociaż oficjalne otwarcie obiektu miało już miejsce wcześniej, dzisiaj trochę z przymrużeniem oka, przecięliśmy naszą wstążeczkę. Pierwsza lekcja wychowania fizycznego w nowych warunkach dała mnóstwo powodów do radości i zadowolenia! Dziękujemy! – informuje szkoła w Łące.

Dotychczas dzieci ze szkoły w Łące, w ramach zajęć z wychowania fizycznego, korzystały z niezbyt obszernej sali gimnastycznej w budynku placówki. Na pełne wykorzystanie nowej sali przyjdzie jeszcze poczekać wraz ze znoszeniem obostrzeń epidemicznych i powrotem do szkół kolejnych klas.

Nowy obiekt przy ul. Nad Złotym Potokiem obok sali sportowej mieści również Wiejski Dom Kultury, bibliotekę, remizę strażacką oraz przedszkole.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here