Miłośnicy kolei znów chcą do nas przyjechać

1

Turystyka Kolejowa TurKol.pl ma dla miłośników kolei następną propozycję turystycznej przejażdżki. Tym razem chodzi o kultowy model polskiej lokomotywy spalinowej – serii SU45. Tak piszą znawcy, więc im wierzymy. 😉

Czy pociąg w ramach oferty specjalnej dojedzie do Prudnika? Wszystko w rękach internautów. TurKol.pl poprzez ankietę na Facebooku chce sprawdzić, jaką popularnością cieszą się wybrane linie kolejowe w kontekście tego właśnie przejazdu. Wśród trzech opcji jest kierunek prudnicki.

Warto przypomnieć, że podczas podobnej zabawy, a dotyczącej wiosennych pociągów turystycznych, również dzięki wsparciu czytelników portalu TerazPrudnik.pl udało się zwyciężyć składowi na trasie Wrocław – Prudnik – Krapkowice. Skład pojawi się 20 marca między innymi w Białej, Prudniku i Strzeleczkach. Trzeba to powtórzyć!

Głosujemy wchodząc na profil FB Turystyka Kolejowa.pl i w poście z lokomotywą SU45 wybrać reakcję – serduszko.

1 KOMENTARZ

  1. Widze „perelke” – SU45, BTK Karpiel sp zoo posiada sprawny tabor kolejowy ( lokomotywy i wagony tez) i mysle ze 20 marca tego roku , taki sklad przejedzie przez Prudnik.Wszystko zalezy od naszego glosowania!? Na marginesie- proponuje PKP TLK wypozyczenie takiej lokomotywy z wagonami dla TLK SUDETY, nie bedzie ryzyka przesiadki na „gumowe kola” !!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here