Dwa zdarzenia na „414” i pożar samochodu

0
(fot. ratownictwo.opole.pl / Magdalena)

Niskie temperatury, śliska nawierzchnia i opady śniegu, sprawiły, że podczas weekendu kierowcy musieli zachowywać szczególną ostrożność. Nie wszystkim to się udało.

W sobotę 16 stycznia ok. godz. 20.30 na drodze wojewódzkiej nr 414 między Krobuszem a Białą doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych, w wyniku którego jedna osoba została poszkodowana i przetransportowana do szpitala. Zdarzenie zabezpieczały: policja, zespół ratownictwa medycznego oraz JRG Prudnik i OSP Biała.

Tej samej nocy również na tej samej szosie ale między Dębiną a Krobuszem samochód wpadł do rowu. Rano służby zabezpieczały miejsce zdarzenia.

Wieczorem 16 stycznia ciężarówka z naczepą wpadła w poślizg i zablokowała przejazd mostem tymczasowym na Osobłodze koło Mochowa.

Ostatnie zdarzenie dotyczyło pożaru samochodu osobowego na terenie parkingu sklepu Kaufland w Prudniku (niedziela, 17 stycznia, ok. godz. 20.20).

– Dzięki szybkiej i sprawnej akcji, udało się uratować nie objętą pożarem pozostałą część pojazdu. Na szczęście nikomu nic się nie stało – informuje opolskieratownictwo.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here