Wszystkie ręce na pokład! Głosujemy na pociąg turystyczny przez Białą, Strzeleczki i Prudnik!

3

Spółka Turystyki Kolejowej TurKol.pl planuje organizację kolejnych pociągów specjalnych (turystycznych). Tym razem to internauci wybierają w jaką trasę pojedzie pociąg wiosną. Skład wyrusza z Wrocławia, ale bilet można wykupić na poszczególne odcinki trasy.

Internauci mają do wyboru trzy trasy:

  • Żagań / Żary
  • Prudnik / Krapkowice
  • Opole / Tarnowskie Góry

Głosujemy przez stronę Facebooka (link poniżej), wybierając ikonkę emocji. Trasę z „gogolinką” oznaczamy serduszkiem. Zapraszamy do udziału w głosowaniu, również tych, którzy nie planują skorzystać z pociągu, ale chcą zaznaczyć obecność kolejowej ziemi prudnickiej w zabawie.

3 KOMENTARZE

  1. Turystyczny pociag – w sobote I niedziele
    Prudnik, Debina, Moszna, Dobra , Krapkowice ( w sezonie letnim naturalnie) I jeszcze 2 kilometry „waskiego toru” z Raclawic Slaskich przez Osoblahe do Tremesnej w Czechach. Pomarzyc dobra rzecz!!

  2. Turkol organizuje ciekawe przejazdy, chociaz nie ma to wplywu na promocje danego odcinka kolejowego, potrzeba nam czegos stalego, najlepiej stalego polaczenia z Krapkowicami ,PKS tego nie zapewnia ,jedynie od poniedzialku do piatku jako szkolny przewoz. ( jeden kurs dziennie w nieciekawych godzinach) I to jest wszystko!!

  3. Turystyczne przewozy kolejowe podczas wakacji przez Moszną mogłyby być opłacalne. Zamek w Mosznej generuje mnóstwo turystów, a przejażdżka parowozem to byłaby atrakcja świetnie uzupełniająca zamek. Albo tak jak w Osoblasze. Weekendowe przejazdy w sezonie.
    Stałe kursy szynobusem owszem, ale tylko z dofinansowaniem, ale od czego mamy urząd marszałkowski. To nie te czasy, kiedy wszystko się likwidowało. Jak coś jest, to trzeba z tego korzystać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here