Sonda: Czy zamierza się Pani/Pan zaszczepić przeciwko COVID-19?

13

Zapraszamy do wzięcia udziału w internetowej sondzie i odpowiedzi na pytanie: Czy zamierza się Pani/Pan zaszczepić przeciwko COVID-19?

Sonda znajduje się na stronie głównej Portalu Informacyjnego TERAZPRUDNIK.PL oraz pod artykułami (na komputerach stacjonarnych w prawej kolumnie).

13 KOMENTARZE

 1. Cały świat czekał na szczepionkę a teraz przez nieodpowiedzialną głupią propagandę antyszczepionkowców i antycovidowców ludzie nie chcą się szczepić. To nieodpowiedzialne i niezrozumiałe. Dopiero jak dla kogos bedzie za późno to bedzie prosił o szczepionke. Ci ludzie, którzy zmarli na covid gdyby mieli taką szansę taką możliwość z pewnością by się zaszczepili jednak tej szansy juz nie dostaną a ci którzy mogą to zrobic dla swojego dobra dla swoich bliskich i dla innych ludzi to taką szansę odrzucają. To niezrozumiałe i nieodpowiedzialne

 2. panie trzy kropki, bo ludzie są mądrzejsi niż się panu wydaje, szczepionki mają ustalony sposób wytwarzania i prowadzenia badań nad nimi, sięgający kilku lub kilkunastu lat, tym razem mamy do czynienia z preparatem terapii genowej, wiele eksperymentalnych prób terapii genowej, na przykład w nowotworach złośliwych i szeregu innych ciężkich zmian chorobowych, zawiodło i wycofano się z nich, dlatego nie będziemy królikami doświadczalnymi!

 3. To dokąd bedziemy siedziec w domach ile ludzi straci jeszcze pracę i ile ma ludzi umrzeć ???? Trzeba cos zrobic a nie czekac az samo zniknie. Nic nie röbmy i narzekajmy że wszystko pozamykane

 4. Pan sceptyk hołduje staremu, polskiemu porzekadłu – jakoś to będzie. Znając taki typ gwarantuję, że nigdy nie zostanie wyprodukowana dość dobra szczepionka, żeby sceptycy uznali, że jest bezpieczna.

  • hanysie, nie bój nic, będzie dobrze, przecież ta plandemia to jedna wielka ściema, która ma odmienić oblicze świata, który znamy, wstyd że jeszcze o tym nie wiesz, ale nikt ci nie zabrania brać tego świństwa, a więc ruszaj do boju, może ominą cię skutki uboczne

 5. Gdyby nie wredna pisowska propaganda z maseczkami, respiratorami, byle jakimi testami raz potwierdzającymi zakażenie wirusem raz negatywnym wynikiem, show telewizyjny i propagandowy kto pierwszy się zaszczepi, telewizja, radio, gazety gęby pisowskich polityków, a przede wszystkim brak zaufania do tego rządu, sprawił, że Naród nie chce się zaszczepić.
  Dlaczego nie dopuszczono do głosu najpierw specjalistów, naukowców i lekarzy, tylko pisowskich polityków o wątpliwej prawdomówności, kłamiących rano, w południe i wieczorem.
  Miało być milion szczepionek, przyszło 10 tys. dla wybrańców ze stadionu Warszawskiego gdzie leżą pokowidowcy przyjęci po awanturze w TVN.

   • Przez takich głupich ludzi jak Pan, przez przekazywanie kretyńskich wiadomości z internetów epidemia w Polsce ma się dobrze i będzie miała jeszcze lepiej. Idź Pan do kościoła bo widziałem w internecie że w kościołach nie ma koronawirusa.

 6. Antyszczepionowcy i im pochodni widać mają się wspaniale w swoim świecie różowych koników, jednorożców i czekoladowego budyńku. Ludzie, zejdźcie na ziemię i przestańcie bujać w obłokach, bo robicie kłopot sobie, rodzinie, sąsiadom i wszystkim wokół.

 7. Zaszczepiłem się z żoną pod koniec grudnia jako jeden z pierwszych Prudniczan być może pierwszy.Dzień po szczepieniu ból ramienia który przeszedł na drugi dzień i jak na razie innych objawów nie było.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here