110 km/h. Z dzieckiem i w centrum miasta!

1

Do tego zdarzenia doszło w czwartek (17 grudnia), o godzinie 16.30 w Prudniku na ul. Dąbrowskiego. Tam prudniccy policjanci ruchu drogowego zatrzymali bmw. Przyczyną kontroli była prędkość kierującego. W obszarze zabudowanym na obowiązującej „trzydziestce” kierujący pojazdem jechał z prędkością 109 km/h.

28-latek pomimo, że podróżował z małym dzieckiem to przekroczył dozwoloną prędkość aż o prawie 80 km/h. Nieodpowiedzialnemu kierowcy policjanci już zatrzymali prawo jazdy na 3 miesiące. Dodatkowo został on ukarany wysokim mandatem, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych.

Przypominamy, że okres jesienno-zimowy to czas pogarszających się warunków atmosferycznych. Jest to związane między innymi z intensywnymi opadami deszczu, porywistym wiatrem, czy też szybko zapadającym zmrokiem. Dlatego apelujemy o rozwagę i rozsądek na drodze! (źródło: KPP Prudnik)

Na tym,odcinku ul. Dąbrowskiego obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h. Kierowca bmw przekroczył ją o 80 km/h. (fot. Andrzej Dereń)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here