WOŚP: Zagrają z radością!

3

 Prudnicki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czeka na wolontariuszy, którzy wezmą udział w styczniowym finale akcji.

Jeśli chcesz zostać  wolontariuszem 29 Finału WOŚP w Prudniku, zgłoś się do Prudnickiego Ośrodka  Kultury. Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działa. Ankiety wolontariuszy są do pobrania w biurze i ze strony internetowej POKiBP. Wypełnione ankiety wraz ze zdjęciem należy dostarczyć do biura instruktorów POKiBP najpóźniej do 10 grudnia.

3 KOMENTARZE

  1. Panie burmistrzu może by tak wstrzymać pracę wolontariuszy dla orkiestry Owsiaka nie wysyłajmy dzieci w tak niebezpiczny czas szkoły pozamykane a dzieci na ulicę z puszkami coś nie tak zwracam się do pana bo POK podlega Panu

    • Teo, może i masz rację, ale zawsze pozostaje pytanie, co z podobnymi sytuacjami – co z cotygodniowymi mszami, co z galeriami, gdzie za chwilę pojawią się tłumy? Tu widzieć problem, a gdzie indziej go nie dostrzegać, to słaba argumentacja.

  2. panie wędkarz ja piszę o dzieciach a pan o tłumie ludzi miesza pan galerie kościoły zapomniał pan o ludziach na nartach itd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here